loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
produktów na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Producent
  •  
  •  
Robot hybrydowy 2w1 Mamibot PREVAC gold
 • MAMIBOT
 • Producent: MAMIBOT
 • Gwarancja: 2 lata
 • Realizacja zamówienia: 7 dni

Cena: 1177,00 PLN
Polecamy
 • Opis produktu
 • Filmy video

Robot hybrydowy Mamibot PREVAC gold

PREVAC650 to kolejna generacja robota hybrydowego w ofercie marki MAMIBOT. Za pomocą urządzenia możesz jednocześnie zbierać bród i kurz oraz czyścić podłogi na mokro. PREVAC 650 został wyposażony w dwa oddzielne pojemniki. Pierwszy z nich (600 ml) to pojemnik na śmieci, w którym gromadzą się nieczystości w trakcie odkurzania. Drugi to pojemnik podzielony na dwie części – na kurz oraz wodę. Możesz więc nalać do naczynia aż 300 ml wody i zmopować całkiem sporą powierzchnię bez konieczności wymiany płynu.

PREVAC650 jest nowoczesnym robotem, którego pracą możesz zarządzać poprzez aplikację TuyaSmart. Nie musisz męczyć się, rozwijać kabla, szukać gniazdka i używać siły, aby odkurzyć swój dom. Wystarczy, że zaprogramujesz pracę robota i udostępnisz widoczność urządzenia w domowej sieci Wi-Fi, a będziesz mógł nim sterować z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Dzięki aplikacji możesz też dokładnie precyzować konkretne dni i godziny pracy robota w skali tygodnia.

PREVAC650 został wyposażony w żyroskopy, co pozwala mu jeszcze lepiej określać swoją lokalizację w przestrzeni. Dodatkowo robot posiada wysokiej klasy czujniki podczerwieni oraz czujniki przyspieszenia. To wszystko sprawia, że robot pracuje jeszcze bardziej wydajnie i skutecznie. PREVAC650 może poruszać się zgodnie z 4 algorytmami, w tym algorytmem ZIG-ZAG, który umożliwia zebranie kurzu i brudu ze wszystkich zakamarków. System pracy urządzenia jest oparty na dwóch szczotkach – jednej zwykłej oraz drugiej, silikonowej rolce, przeciwdziałającej plątaniu się włosów. Wydajna bateria pozwala robotowi pracować przez 2 godziny, a samo ładowanie baterii do pełnego stanu zajmuje jedynie 3 godziny.

ROBOT HYBRYDOWY

DUŻY POJEMNIK NA WODĘ

WRACA BY SIĘ NAŁADOWAĆ

CZUJNIKI PRZECIWUPADKOWE

SPRZĄTANIE NA MOKRO

SPRZĄTANIE NA SUCHO

SYSTEM PODWÓJNYCH SZCZOTEK

WYDAJNY SYSTEM SPRZĄTANIA

NAJSKUTECZNIEJSZY ALGORYTM ZIG-ZAG

4 ALGORYTMY NAWIGACYJNE

NAWIGACJA ŻYROSKOPOWA

POTRÓJNY SYSTEM FILTROWANIA POWIETRZA

HARMONOGRAM PRACY

WYMIENNE POJEMNIKI

FULL GO

WYDAJNA BATERIA

STEROWANIE PILOTEM

STEROWANIE Z APLIKACJI


Wysokość    8.8cm
Czas ładowania    3godz.
Moc    24W
Czas pracy    120min
Wielkość pojemnika    600ml
Pojemnik na wodę    Tak
Średnica kól    7cm
System przeciw-upadkowy    Tak
Mopowanie    Tak
Głośność    60Db
Bateria    Lithium 2600mAh
Algorytmy nawigacyjne    Zigzag, spot, edge, auto
Harmonogram Sprzątania    Tak
Pilot    Tak
Stacja dokująca    Tak